Kurssilla 15% alennus hinnassa! Itsevarma pentu-kurssilla harjoitellaan pentujen kanssa elämän tärkeitä taitoja ja itseluottamusta tukevia harjoituksia, kuten vahvistetaan pentujen hyviä valintoja, tutustutaan erilaisiin alustoihin, harjoitellaan osallistavaa käsittelyä ja hoitotoimia sekä onnistuneita ohituksia. Kurssi paneutuu osa-alueisiin, joissa koirilla on helposti epävarmuuksia ja sukset menevät ristiin omistajan kanssa, mutta tämä täsmäkurssi tarjoaa apua ja tukea juuri näihin teemoihin! Pienryhmä, enintään 4 osallistujaa. Kurssilla on mahdollisuus korvata poissaoloja. Tervetuloa! Kurssi pidetään koulutustilassamme Koivuhaassa, Vantaalla.
Koulutuspäivät
27.01.
03.02.
10.02.
Ilmoittaudu
Tai kirjaudu sisään Google:in, Facebook:in, Microsoft:in tai Linkedin:in kautta
Loistavaa! Olet käyttänyt doggsoa aikaisemminkin. Kirjoita salasanasi kirjautuaksesi sisään. Huom! Jos olet unohtanut salasanasi, klikkaa ohjeet alta 👇 (älä luo uutta tiliä)!
Sinun pitää lisätä tietoja ainakin yhdestä koirasta (lisää voidaan lisätä myöhemmin).
Sinun on vahvistettava sähköpostiosoitteesi ennen sisäänkirjautumista. Vahvista sähköpostiosoitteesi napsauttamalla vahvistussähköpostissa olevaa linkkiä.