Arkitottiksen tunnilla harjoitellaan yksilöllisesti kunkin koirakon tarpeen mukaan erilaisia hyödyllisimpiä aiheita, kuten hyvää hihnakäytöstä, käsittelytilanteita, ohittamista, rauhoittumista, luopumista ja hyvää yhteistyötä omistajan kanssa. Tunnilla voidaan harjoitella osallistujien toiveaiheita tai kouluttajan ehdotuksia. Pienryhmä, enintään 3 osallistujaa tunnilla!
Koulutuspäivät
28.07.
Ilmoittaudu kurssille
Ilmoittautuminen tehdään kahdessa vaiheessa: kirjaudu ensin sisään tai luo tili, ja vahvista sen jälkeen ilmoittautumisesi.
Tai kirjaudu sisään Google:in, Facebook:in, Microsoft:in tai Linkedin:in kautta
Loistavaa! Olet käyttänyt doggsoa aikaisemminkin. Kirjoita salasanasi kirjautuaksesi sisään. Huom! Jos olet unohtanut salasanasi, klikkaa ohjeet alta 👇 (älä luo uutta tiliä)!
Sinun pitää lisätä tietoja ainakin yhdestä koirasta (lisää voidaan lisätä myöhemmin).
Sinun on vahvistettava sähköpostiosoitteesi ennen sisäänkirjautumista. Vahvista sähköpostiosoitteesi napsauttamalla vahvistussähköpostissa olevaa linkkiä.